Lot 85
Hollandse School (19de eeuw)

Schepen op het water

gesigneerd en gedateerd '17 July 1837. PMN de Court' (op de achterzijde)

inkt en aquarel op papier, 7,5x14,5 cm (met lijst: 24,5x33 cm)

Conditie: vergeeld en foxing, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60