Lot 86
Frans Arnold Breuhaus de Groot (1824-1872) (2x)

Kinderen spelend op het platteland; Kinderen vissend aan de oever

beide onduidelijk gesigneerd (linksonder/rechtsonder)

beide aquarel op papier, 15,5x25 cm (met lijst: 17,5x27 cm)

Conditie: sterk vergeeld

€ 150,00
€ 250,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60