Lot 78
Oscar Mendlik (Hongaars, Nederlands, 1871-1963)

Zuid-Europese rotskust

gesigneerd 'Mendlik' (linksonder)

olieverf op doek, 34x43 cm (met lijst:43x52 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800