Lot 108
Johan Barthold Jongkind (1819-1891)

'Vue de la ville de Maassluis'

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Maassluis Jongkind 1862' (linksonder)

ets, 22x31 cm (met lijst: 39x48 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200