Lot 84
Petrus Paulus Schiedges I (1813-1876)

Twee vissers aan de kust

gesigneerd en gedateerd 'Schiedges 1844' (linksonder)

potlood en sepia op papier, 13,5x21,5 cm (met lijst: 26x33 cm)

Conditie: enigszins vergeeld, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120