Lot 83
Frans Arnold Breuhaus de Groot (1824-1872)

Schepen op zee

gesigneerd en gedateerd 'F.A.B de Groot./1844' (rechtsonder)

potlood en aquarel op papier, 14x19,5 cm (met lijst: 25x31 cm)

Conditie: papier is enigszins vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160