Lot 76
Evert Moll (1878-1955)

Gezicht op de aanlegsteiger van de Wilhelminakade, Rotterdam

gesigneerd en gedateerd 'Evert Moll '44' (linksonder) met annotatie op een label (op de achterzijde)

olieverf op doek, 21x27 cm (met lijst: 39x46 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750