Lot 72
Marinus Johannes de Jongere (1912-1977)

Waalhaven in Rotterdam

gesigneerd 'M. de Jongere' (linksonder)

aquarel, 40x59 cm (met lijst: 55x73 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220