Lot 5507
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Hollands mahonie- en vruchtenhouten klapbuffet

Ca. 1800

De openslaande klep boven twee jaloeziedeuren geflankeerd door ingelegde cannelures, op taps toelopende poten.

94,5 x 112 x 55,5 cm

Het blad beschadigd en met barsten, fineerschade, beschadigingen aan de poten, deuren en lades sluiten slecht.

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 160