Lot 66
Wilhelm Christiaan Constant Bleckmann (1853-1942)

Herfst landschap

gesigneerd 'Bleckmann' (linksonder)

olieverf op doek, op paneel, 39x22,5 cm (met lijst: 53x36 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350