Lot 65
Hendricus Anthonius Dievenbach (1872-1946)

'Strand te Katwijk aan Zee'

gesigneerd 'H.A. Dievenbach.' (linksonder); getiteld (op de achterzijde)

olieverf op paintersboard, 29,5x50 cm (met lijst: 46x67 cm)

Conditie: ingeschilderde craquelé, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240