Lot 63
Derk Wiggers (1866-1933)

Atmosferisch landschap

gesigneerd 'Wiggers' (rechtsonder)

olieverf op doek, 39x55 cm (met lijst: 53x69 cm)

Conditie: bedoekt, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120