Lot 62
Henk van Leeuwen (1890-1972)

Hoeve in een besneeuwd landschap

gesigneerd 'H v Leeuwen' (rechtsonder)

olieverf op doek, 30x54,5 cm (met lijst: 48x73 cm)

Conditie: onbedoekt, goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180