Lot 307
Winfried von Miller (Duits, 1854-1925)

Brieflezende vrouw

gesigneerd en geannoteerd 'Miller / Munchen' (rechtsboven)

olieverf op doek, 56x46 cm (met lijst: 89x79 cm)

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500