Lot 57
Jan Boon (1882-1975)

Zeilschip aan de waterkant

gesigneerd 'Jan Boon' (rechtsonder)

olieverf op doek, 39x50 cm (met lijst: 55x66 cm)

Op de achterzijde een olieverf studie van een straatgezicht.

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200