Lot 56
Voldemar Boberman (Russisch, Frans, 1897-1987)

Wandelaars langs de kade van de Kura rivier in Tbilisi

gesigneerd 'Boberman' (linksonder)

olieverf op doek, 54x92 cm (met lijst: 58x96 cm)

€ 200,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220