Lot 55
Georg Rueter (1875-1966)

Een beeld in de tuin, mogelijk Sloterdijk, Amsterdam

gesigneerd 'Georg Rueter' (linksonder)

olieverf op doek, 51x42 cm (met lijst: 61x51 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100