Lot 54
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972)

Zomer landschap met een dorp langs een rivier

gesigneerd 'Wetering de Rooij' (rechtsonder)

olieverf op doek, 30x45 cm (met lijst: 46x61 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, enkele craquelé, bedoekt

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100