Lot 52
Jan J. van der Stap (1874-1940)

Huizen aan de slot mogelijk rond Delft

onduidelijk gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 66x86 cm)

Conditie: doek vergeeld, craquelé, doordrukking van het spieraam, restauraties, kleine gaatje (rechtsboven)

€ 100,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120