Lot 48
Jan Kagie Sr. (1885-1971)

Beekje in landschap

gesigneerd 'Jan Kagie' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 63x83 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100