Lot 47
Jan Kagie Jr. (1907-1991)

Landschap in Drenthe

gesigneerd 'Jan. Kagie. Jr'. (rechtsonder)

olieverf op doek, 65x87 cm (met lijst: 73x94 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220