Lot 46
Anthony Keizer (1897-1961)

Heidelandschap met ven

gesigneerd 'Antony Keizer.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 44x80 cm (met lijst: 57x94 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200