Lot 45
Hollandse School (20ste eeuw)

Het koolveld

gesigneerd met initialen en gedateerd 'ED '28' (rechtsonder)

olieverf op doek, 43,5x57 cm (met lijst: 56x69 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50