Lot 36
Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen (1835-1925)

Atmosferisch polderlandschap met eenden in het water

gesigneerd 'v.d. Sande Bakhuijzen' (linksonder)

olieverf op paneel, 33,5x58 cm (met lijst: 38x62 cm)

Conditie: ietwat dunnere pigmenten in de boom rechts en lucht, verder in goede gerestaureerde staat

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600