Lot 199
Meindert Volkers (1927-2000)

"Stad (2)"

gesigneerd 'Volkers' (linksonder) en getiteld '"Stad" - (2)' (middenboven) en gedateerd '12. 7. 86' (rechtsonder)

aquarel, 15x22 cm (met lijst: 51x41 cm)

Herkomst: Haagse Kunstkring.

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40