Lot 196
Bé Massie (1942-2008) (2x)

Heideveld bij Apeldoorn ; De paarse boom

beide gesigneerd met initialen 'BM' (rechts/linksonder)

beide olieverf op doek, zonder lijst, beide 24x30 cm

Herkomst: Pulchri Studio, Den Haag.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100