Lot 43
Herman Vreedenburgh (1887-1956)

De hooiberg

gesigneerd en gedateerd 'Herman/Vreedenburgh/1934' (rechtsonder)

olieverf op doek, 52x58 cm (met lijst: 54x61 cm)

Conditie: doordrukking van het spieraam, lichte craquelé, enig verfverlies, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100