Lot 42
Jacob Ritsema (1869-1943)

'Op de Veluwe'

gesigneerd 'Ritsema' (linksonder); getiteld op een label (op de achterkant)

olieverf op doek, 54x68 cm (met lijst: 61x75 cm)

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 100