Lot 41
Chris de Moor (1899-1981)

Weg door heuvelachtig duinlandschap

gemonogrammeerd en gedateerd '29' (linksonder)

olieverf op doek, 50x61 cm (met lijst: 66x76 cm)

Provenance: Veiling, Christie's, Amsterdam, 26 mei 1988, lot 42.

Conditie: kleine restauratie, craquelé, doordrukking van het spieraam

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240