Lot 39
Xeno Münninghoff (1873-1944)

Boerderij in heidelandschap

gesigneerd 'Xeno Münninghoff' (linksonder)

olieverf op paneel, 20x31 cm (met lijst: 33x44 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 100,00
€ 200,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180