Lot 38
Xeno Münninghoff (1873-1944)

Op de Veluwe

gesigneerd 'Xeno Münninghoff' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x58 cm (met lijst: 57x76cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850