Lot 37
Barend Ferwerda (1880-1958)

Zonnig landschap

gesigneerd 'B Ferwerda.' (linksonder)

olieverf op doek, 36x54 cm (met lijst: 52x70 cm)

Provenance: Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 11 juli 2000, lot 1015.

Conditie: enkele craquelé, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120