Lot 2503
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Antiek Chinees bord, kraak stijl

Ca, 17/18e eeuw, China

Groot zwaar bord, gedecoreerd in melkachtig blauw in kraak stijl, craquelé van het glazuur en een capucijner rand. Gemerkt op achterzijde met klein zegelmerk.

D 37 cm

Goede conditie: geen haarlijnen of barsten en geen restauratie. Er zijn glazuurimperfecties en oneffenheden (gebeurd tijdens het maakproces).

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180