Lot 228
John James Wilson (Engels, 1818-1875)

Schepen op woelige zee bij een rotskust

gesigneerd 'JWilson' (linksonder)

olieverf op doek, 30,5x51 cm (met lijst: 44x64 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325