Lot 35
Pieter de Zwart (1880-1967)

Onderwaterwereld

gesigneerd 'Pieter de Zwart.' (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 33x39 cm (met lijst: 47x53 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80