Lot 31
Alphonse Stengelin (Frans, 1852-1938)

Koeien op de weide/Vaches au pâturage (Hollande)

gesigneerd 'Stengelin' (rechtsonder)

olieverf op doek op schildersboard, 36x46 cm (met lijst: 50x61 cm)

Provenance: Collection Pulchri Studio

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220