Lot 30
Willem Oppenoorth (1847-1905)

Heidelandschap met schapen

gesigneerd 'Willem Oppenoorth' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op karton, 29x39 cm (met lijst: 50x 60 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100