Lot 28
Herman Bogman (1861-1921)

Herder met schapen

gesigneerd 'H. Bogman.' (linksonder)

olieverf op doek, 35x36 cm (met lijst: 49x49 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé zichtbaar (in de lucht), bedoekt, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180