Lot 27
Ferruccio Rontini (Italiaans, 1893-1964)

Ossenspan op het Italiaanse platteland

gesigneerd en gedateerd 'F Rontini XIII' (rechtsonder)

olieverf op board, 16x28 cm (met lijst: 41x51 cm)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100