Lot 2501
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Chinees keramiek wijn/waterpot turquoise glazuur

Ca. 19e eeuw, China

Zwaar keramiek met monochroom glazuur en metalen dekseltje. Niet gemerkt.

H 22cm, B 19 cm

Beschadigingen, schilfers en defecten (zie foto's).

€ 100,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80