Lot 81
Désiré Donny (Belgisch, 1798-1861)

Riviergezicht bij maanlicht

gesigneerd 'D. Donny' (linksonder)

olieverf op paneel, 17x23,5 cm (met lijst: 30x38 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375