Lot 29
Willem Maris (1844-1910)

Studie van een slapend varkentje

gesigneerd 'W Maris' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 9,5x16,5 cm (met lijst: 28x35 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 2.400,00

Hamerprijs: € 2.400