Lot 234
Jan Jurriën Moolhuizen (1900-1982)

'Camogli (Genova)'

gesigneerd en gedateerd 'J. J. Moolhuizen. / 60' (rechtsonder) en getiteld en gedateerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 50x60 cm (met lijst: 61x71 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 80