Lot 349
Chris Snijders (1881-1943)

Stilleven met maskers

gesigneerd en gedateerd 'Chris / Snijders / 1935' (rechtsboven). Overblijfselen van een oud etiket (op de achterzijde)

olieverf op doek, 93x65,5 cm (met lijst: 109x79 cm)

Conditie: craquelé, vergeeld

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80