Lot 227
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers (1828-1893)

Boten op een vaart

gesigneerd 'S Th. Voorn Boers. ft.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 35,5x63 cm (met lijst: 47x75 cm)

Conditie: doek vergeeld, oppervlaktevuil, bedoekt, verschillende retouches/inschilderingen over het gehele werk, craquelé,

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160