Lot 188
Jacob Simon Hendrik (Hein) Kever (1854-1922)

Een trotse moeder

gesigneerd 'Kever' (rechtsonder)

olieverf op doek, 61x75 cm (met lijst: 91x105 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil. Linksboven een kras aan de oppervlakte.

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 450