Lot 67
Otto Kriens (1873-1930)

Herfstachtig boslandschap

gesigneerd 'Otto Kriens' (rechtsonder)

olieverf op papier, op paneel, 22x29 cm (met lijst: 31x38 cm)

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 70