Lot 226
Toegeschreven aan Gerardus Hendriks (1804-onbekend)

Schipbreuk voor rotskust

onduidelijk gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 48x62 cm (met lijst: 70x80 cm)

Conditie: bedoekt, verschillende retouches/inschilderingen, doek vergeeld, craquelé,

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600