Lot 24
Stanislav Borysowski (Pools, 1906-1988)

Stilleven met wijnfles, bloemen in groene kan en fruit op een tafel

gesigneerd 'Borysowski' (middenonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 68x98 cm

Stanisław Emil Borysowski (Lviv, Oekraïne 1906 - Toruń, Polen 1988) volgde zijn opleiding ondermeer aan de Academie voor Schone Kunsten van 1926-1933. Daarna ging hij studeren in Parijs, waar hij studeerde in de studio van Józef Pankiewicz.

Conditie: Heeft diverse plekjes verfverlies.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650