Lot 22
Ru van Rossem (1924-2007)

Meisje met harlekijn bij een draaiorgel

gesigneerd en gedateerd 'Ru v Rossem 57' (rechtsonder)

olieverf op board, 60x75 cm (met lijst: 75,5x81,5 cm)

Conditie: Goed. Matte vernis. Iets oppervlaktevuil.

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 160